GGD start onderzoek naar impact corona
NOORDKOP – De GGD Hollands Noorden start binnenkort met een onderzoek naar de impact van corona op de gezondheid van volwassenen en ouderen.
De GGD start het onderzoek op verzoek van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Ruim 41.000 inwoners uit Noord-Holland Noord krijgen vanaf 13 september een brief om mee te doen met het onderzoek.
“De resultaten zijn belangrijk voor gemeenten en de GGD voor het ontwikkelen en aanpassen van gezondheidsbeleid”, vertelt epidemioloog Judith Sinnige. Met de gegevens kunnen de onderzoekers de huidige situatie vergelijken met de uitkomsten van het vorige onderzoek en zo risicogroepen en potentiële problemen opsporen.
Meedoen aan het onderzoek kan online of op papier. Onder de deelnemers worden VVV cadeaukaarten verloot.
Meer informatie over de gezondheidsmonitor staat op de website van GGD Hollands Noorden.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal