Gewonden bij aanrijdingen
Een 79-jarige man uit Dirkshorn en een 69-jarige vrouw uit Schagen zijn maandag gewond geraakt bij een ongeval op de Provincialeweg bij Schagerbrug.
De man en de vrouw reden richting de Stolpen. Door onbekende oorzaak raakte hij van de weg, reed over een aantal witte betonnen blokken in de berm, reed vervolgens het talud af om tenslotte in de naast de weg gelegen sloot te belanden. De zijn met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis in Alkmaar gebracht.
Ook een 56-jarige man uit Kolhorn is dinsdagmorgen omstreeks 8.20 uur gewond geraakt bij een aanrijding op de Provincialeweg bij Schagerbrug.
Voor de man reed een 30-jarige man uit Den Burg op een tractor. Door onbekende oorzaak reed de man uit Kolhorn tegen de achterzijde van de tractor. Hierbij verloor hij de macht over het stuur, schoot de rijbaan over en sloeg met zijn bus over de kop. De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal