Geslaagde Cityrun onder een stralend zonnetje

SCHAGEN – Het was zondag een en al sportiviteit in het centrum van Schagen. De 26e editie van de Schager Cityrun gaat de boeken in als zeer geslaagd en warm.

Om 10.45 uur gingen de peuters van start. Aan de hand van papa en mama legden zij een klein rondje af van 100 meter. Sommige kindjes moesten hard huilen, zo overweldigend vonden ze het. Daarna startten elk kwartier iets oudere kinderen. 

Vanuit Schagen United liepen alle deelnemers van de SKRS Champions League mee. Zij speelden eerst een voetbalwedstrijd en liepen daarna hard. Veel voetbalshirts dus aan de start. Voor elke kleine deelnemer was er een medaille.

Om 12.00 uur vertrokken de lopers van de 5 kilometer en vijf minuten later de atleten van de 10 kilometer. Door de warmte liep niet iedereen zijn beste tijd. Het was bijna 25 graden en veel lopers moesten onderweg een stukje wandelen omdat ze het te zwaar hadden. 

Bij de finish voor Wonders op de Markt stond veel publiek om de lopers te onthalen.

(Foto’s: City Run en Café Piet Pann)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sanne de Weger werkte van 2011 tot 2024 parttime op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):