Gemeente koopt film voor promotie stad
SCHAGEN – De gemeente Schagen koopt de film ‘Een wandeling door zeshonderd jaar stadsgeschiedenis’. De kosten zijn € 7.500,- te betalen uit budget Communicatie.
Het college vindt de film educatief en informerend en geschikt voor promotie van de stad Schagen. De film mag worden verhuurd en uitgeleend.
Op 28 oktober 2015 ging de film ‘Een wandeling door zeshonderd jaar stadsgeschiedenis’ in première. De film is in opdracht van ‘Meesterlijk Schagen’ gemaakt.
Met de aankoopsom zal stichting Meesterlijk Schagen de website ‘Het geheugen van Schagen’ in stand houden. Een link vanaf de gemeentelijke site biedt bezoekers de kans informatie te verkrijgen over de geschiedenis van Schagen.
Dit geldt ook andersom: wie de site ‘Het geheugen van Schagen’ bezoekt kan via een link nader kennis maken met de gemeente.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal