Geld in het laatje dankzij afval

SCHAGEN – Leerlingen van groep 7 van de Julianaschool uit Schagen verkopen vanaf woensdag 2 dagen lang zelfgemaakte artikelen van afval in het Makado Centrum. 

De leerlingen hebben al het hele jaar een naaiatelier en maken mooie dingen van stof die anders weggegooid zou worden. Omdat ze het belangrijk vinden dat er veel gerecycled wordt, hebben ze de  afgelopen tijd ook veel andere producten gemaakt van afvalmateriaal.

Het winkelend publiek kan op woensdag en donderdag tussen 09.00 en 17.00 uur op het Makado binnenplein terecht voor sieraden, vogelvoerkopjes, sleutelhangers, placemats en andere artikelen.

De leerlingen gaan nog stemmen over welk goed doel uiteindelijk de opbrengst van de actie gaat krijgen. Zij kunnen kiezen uit Milieudefensie en het Wereld Natuur Fonds.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):