Wieringermeer is heel snel klaar
AMSTERDAM – Wieringermeer, dat zich in het slotweekend van de competitie plaatste voor de nacompetitie in 5A, kan zich na deze zaterdag richten op een nieuw seizoen in de kelderklasse.Â
Op bezoek op sportpark De Eendracht in Amsterdam bij De Germaan/De Eland verloor het team van Ko Kempeneers en Erik de Gier met 4-0.
Bij rust was de schade nog beperkt, 1-0. De goal viel uit een strafschop. Ko Kempeneers: “Twee dwalingen van de scheidsrechter, die de wedstrijd totaal niet aanvoelde.” Want ook de tweede Amsterdamse goal was een omstreden penalty.
“Daarna gingen we alles of niets spelen en kregen we er nog twee tegen”, besluit Kempeneers, die zich nu weer – net als collega De Gier – terugtrekt.
Mario van der Hert is komend seizoen trainer van de club uit Slootdorp, die dus ook in de nieuwe voetbaljaargang in de vijfde klasse uitkomt.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal