Folklore schrapt kinderspelen

SCHAGEN – De Westfriese Folklore in Schagen schrapt donderdag de kinderspelen. Dat is volgens voorzitter Rienk Mud besloten in overleg met de vrijwilligers die de kinderen moeten begeleiden. 

Het is donderdag de Dag van het Kind. De spelletjes gaan echter niet door omdat de kinderen in de felle zon fysieke inspanningen moeten doen. 

De rest van het Folkloreprogramma gaat wel gewoon door. 

Het is in het verleden slechts één keer gebeurd dat de Folklore wegens hitte een hele dag schrapte. Dat was in 2019, toen het 35 graden werd. 

Zo warm gaat het deze donderdag niet worden. Verwacht wordt dat de thermometer bij 29 graden blijft hangen. 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord

Reacties zijn gesloten.