Flinke schade voor Jo van de VRO

‘T ZAND – Een flinke domper voor Jo Linting uit ‘t Zand. Zaterdagnacht is zijn geluidsapparatuur gestolen.

De aanhanger met de apparatuur van Linting, beter bekend als Jo van de VRO, stond in een schuur aan de Groteweg in ‘t Zand.

In de nacht van vrijdag op zaterdag, tussen middernacht en 6.30 uur, werd de aanhanger gestolen.

Blijkbaar was de aanhanger niet goed achter de auto bevestigd, want ter hoogte van de Nollenweg schoot hij los. De aanhanger kwam in de sloot terecht. De dieven hebben de aanhanger daar opengebroken en de spullen eruit gehaald.

Jo zou afgelopen weekend draaien op de kermis in ‘t Zand. Zijn collega’s van Channel Sound uit Schagen hebben hem tijdelijk apparatuur geleend, zodat het feest toch door kan gaan.

Mensen die in de nacht van vrijdag op zaterdag iets verdachts hebben gezien worden verzocht te bellen met de politie op nummer 0900 – 88 44.

(Foto’s: Jo Linting Facebook)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):