Film Jeanne du Barry in De Luxe

van tot
Gepland Agenda

SCHAGEN – In Theater Scagon De Luxe in Markt 18 in Schagen draait donderdag 2 november om 20.00 uur en vrijdag 3 november om 14.00 uur de film Jeanne du Barry.

In dit ontroerende kostuumdrama snakt de jonge Jeanne Vaubernier als vrouw uit de arbeidersklasse naar een hogere status, een haast onmogelijke droom die toch uitkomt door haar charmes.

Stapje voor stapje lukt het haar de sociale ladder te bestijgen. Wanneer ze koning Lodewijk XV ontmoet, is het liefde op het eerste gezicht. Ze wordt zijn courtisane, wat een schandaal is in Versailles, want niemand wil een straatmeisje aan het hof.

Kaartjes zijn voor € 9,- te reserveren via www.scagondeluxe.nl.


Publicatiedatum: 25 oktober 2023
Categorie: Agenda
Aantal views: 39
Avatar foto
Frank van Schagen is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal. Frank richt zich vooral op activiteiten in de Noordkop.



Reageer op dit artikel