Fietsersbond vergadert over knelpunten

Gepland ical Google outlook Agenda Nieuws

SCHAGEN – Paaltjes op fietspaden in Schagen en knelpunten in Hollands Kroon zijn twee van de onderwerpen die worden besproken tijdens een afdelingsvergadering van de Fietsersbond afdeling Noordkop op woensdag 4 juni.

In Schagen stonden in 2022 zo’n 70 paaltjes op fietspaden. Niet één van die paaltjes voldeed aan de richtlijnen. Inmiddels is een aantal paaltjes verwijderd, maar er staan nog altijd een kleine 40 paaltjes op plekken waar ze niet horen.

De knelpunten in de fietspaden in Hollands Kroon zijn door de Fietsersbond in kaart gebracht. Dit overzicht wordt tijdens de vergadering besproken.

De vergadering van de  Fietsersbond wordt gehouden in De Groene Schakel aan de Iepenlaan 56 in Schagen en start om 19.30 uur. De complete agenda is te vinden op de website van de Fietsersbond.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. Leen van van Dipten
    Leen van van Dipten zegt:

    Misschien ook wat aandacht voor de Blaauboerlaan, waar plastic zakken al meer de een halfjaar over verkeersborden hangen. De wethouder Heddes wacht op mooi weer voor hij met zijn verfkwast een zebra mag schilderen. Onder welke steen leeft deze PvdA-er? Doorpakken zou ik zeggen. Dan ook door naar de school zones met die zelfde verfkwast. Werk aan de winkel voor de PvdA met zijn wethouder

    Beantwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):