Fietsbrug Zuiderweg bijna maand dicht

SCHAGEN – Anton Bouw & Betontechniek uit Obdam is maandagmorgen begonnen met het vervangen van de fietsbrug tussen Muggenburg en de Zuiderweg in Schagen. 

De brug zou al in oktober worden vervangen, maar een geplande omleidingsroute bleek over privéterrein van Geestercogge te gaan. Daarom is nu naast de oude brug een tijdelijke brug geplaatst.

Totaal worden in de gemeente Schagen 8 oude bruggen vervangen. Eerder waren bruggen in Waldervaart en in de wijk Muggenburg aan de beurt. Het vervangen van de drukke brug bij de Zuiderweg gaat ongeveer 3 weken duren.

De tijdelijke brug bij de Zuiderweg

(Foto’s: Ed van Oerle)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):