Extra subsidie zonnepanelen op vastgoed

SCHAGEN – Provinciale Staten heeft vorige week ingestemd met een voorstel van GroenLinks om meer geld beschikbaar te stellen voor de stimuleringsregeling voor zonnepanelen op maatschappelijk vastgoed.

Het voorstel om 150.000 euro extra beschikbaar te stellen werd mede ingediend door de Partij voor de Dieren en door vrijwel alle partijen omarmd. Alleen de PVV stemde tegen.

Mede op initiatief van GroenLinks lanceerde Gedeputeerde Staten vorig jaar de ‘Uitvoeringsregeling subsidie zonnestroom maatschappelijk vastgoed Noord-Holland’. De regeling heeft een looptijd  tot 1 november 2017.

Maar de regeling is zo succesvol, dat het subsidieplafond begin dit jaar al werd bereikt. Door het aangenomen voorstel van GroenLinks kunnen bijvoorbeeld scholen, sporthallen en buurthuizen weer een beroep doen op de regeling.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 29 november 2016
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 10
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):