Europese subsidie voor wifi buitengebied

SCHAGEN – De gemeente gaat bekijken of de Europese subsidie voor wifi in het buitengebied ook een goed idee is voor Schagen. Hollands Kroon heeft zich al aangemeld bij de Europese Unie om in aanmerking te komen voor subsidie voor dit doel.

In Brussel staat hiervoor tot 2021 een pot met 120 miljoen euro voor dit doel klaar. Daarbij geldt het principe ‘wie het eerst komt, het eerst maalt’.

Voor de gemeente Schagen is het fenomeen niet helemaal onbekend. Gemeentewoordvoerder Natasja Verhoeve “Een aantal jaar geleden heeft de gemeente Schagen samen met de OFS gezorgd voor de aanleg van publiek wifi in Schagen. Dit was vooral bedoeld voor de ondernemers om de economie in de stad en aan de kust te versterken.”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 11 november 2017
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 10
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):