Eind bijzonder schoolgym
Het bijzondere schoolgym in Harenkarspel krijgt geen geld meer van de gemeente Harenkarspel. De gemeenteraad is dinsdagavond akkoord gegaan met het stopzetten van de jaarlijkse subsidie van € 12.500,-.
25 jaar geleden werd het bijzondere schoolgym in het leven geroepen om kinderen met een bewegingsachterstand te helpen. Volgens de raad is het echter geen gemeentelijke taak en zijn er voldoende alternatieven.
Alleen de VVD fractie en mevrouw Van de Giessen van het CDA wilden de subsidie blijven verstrekken omdat in hun ogen veel kinderen geholpen zijn met de tijdelijke extra ondersteuning.
De regeling wordt niet direct afgeschaft. Omdat het bijzondere schoolgym al 25 jaar wordt gesubsidieerd moet de regeling worden afgebouwd. Daarvoor zal 3 jaar worden uitgetrokken. Mevrouw Middeldorp, die de lessen al 25 jaar geeft, zegt tegen de beslissing in beroep te gaan.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal