Dirkshorn pakt titel alsnog

DE NOORD – De titel in 4A gaat alsnog naar Dirkshorn. Na de zeperd van vorige week, toen Winkel met 1-2 kwam winnen aan de Veersloot en het feestje voor Dirkshorn grondig verziekte, won de ploeg van Michel van der Wardt zondag overtuigend van Hugo Boys.

‘We zijn gelukkig alsnog de terechte kampioen”, aldus een opgetogen Van der Wardt na de clash in De Noord, waar Hugo Boys nog streed in om een periodetitel.

Dirkshorn opende sterk met een schot op de binnenkant van de paal. Hugo Boys probeerde van alles, maar het was Dirkshorn dat de score opende: Kamiel Hoogland benutte een penalty die hij zelf had verdiend: 0-1.

Na rust promoveerde Tyrone Choate een voorzet van Nick Verblauw tot doelpunt. Choate bracht met een omhaal van vijf meter de stand op 0-2.

Mike Krijthe bepaalde de eindstand op 0-3. Van der Wardt benutte die stand door wat wissels speeltijd te gunnen. “Nu op naar Dirkshorn voor een feestje, denk ik”, aldus de Schager coach die zijn analyse besluit met: “Dus volgend seizoen weer Schagen United…”

 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):