Dinto-mannen verliezen van koploper

WARMENHUIZEN – De Dintomannen hebben tegen de nummer 1 in de promotieklasse niet echt potten kunnen breken, hoewel ze toch de hele wedstrijd goed partij hebben geboden.

Dat blijkt ook uit de setstanden: de eerste en tweede set werden nipt met 23-25 en 24-26 verloren. De derde set was het team van Cees Bloothooft duidelijk minder bij de les, na een 0-7 achterstand moest hij via een time-out proberen Dinto weer in het juiste ritme te krijgen.

Dat lukte maar gedeeltelijk, ook deze set ging met 17-25 naar de bezoekers. De vierde set ging het lang gelijk op tot 9-9, maar toen liep Dinto uit naar 19-14 en op de stand 24-20 wist Joris Berkhout het winnend punt binnen te halen. De Nijs/Dinto H 1 staat op de vijfde plaats in de promotieklasse met 55 punten uit 20 wedstrijden.

Foto: Het lijkt of de coaches en spelers al snel bezig waren met de activiteit voor na de wedstrijd, getuige het krat bier dat al gereed stond.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 11 april 2016
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 10
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):