Debuutroman Arjan Wijnker verschenen

REGIO – Oud-Schagenaar Arjan Wijnker heeft zijn eerste roman, Annes biecht, uitgebracht. Annes biecht is het verhaal over spijt, vriendschap en het overwinnen van angst.

Het verhaal speelt zich af tegen een Hollands decor, een verzorgingshuis en de redactie van een regionaal dagblad in het polderse stadje Schaafwoude. Voor veel lezers zal het landschap vertrouwd aandoen, maar de geschiedenis die verteld wordt, geeft steeds nieuwe geheimen prijs. 

Anne woont in een verzorgingshuis waar haar ogenschijnlijk rustige leventje wordt verstoord als regionaal dagblad De Stadsheraut een overval van 50 jaar geleden oprakelt. Anne wordt door het artikel niet alleen geconfronteerd met haar verleden, maar ook met een medebewoner die daar een prominente rol in heeft gespeeld. Als de journalist ontdekt dat nog niet het hele verhaal over de misdaad is verteld, gaat hij op jacht naar de waarheid. 

De roman wordt uitgegeven door Uitgeverij Boekscout en is sinds vrijdag 4 februari verkrijgbaar.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):