Debat over Marina Petten

De politiek in Zijpe heeft donderdagavond tijdens een af en toe emotioneel debat laten horen hoe ze denkt over het plan Marina Petten.

Het debat was georganiseerd door Houd Zijpe Leefbaar. Aanwezig waren Ruud Maarschall van de nieuwe partij Natuurlijke Zijpe, Hans Klaver van het CDA, wethouder Piet Morsch van de BKV, wethouder Ben Blonk van de Pvda en Piet Marees van de VVD.

De opkomst viel Houd Zijpe Leefbaar tegen. De avond werd door slechts 50 belangstellenden bijgewoond.

Singer/songwriter Bert van Baar zong liedjes die hij speciaal voor de avond had geschreven, zoals `Nergens dan in Petten`, `Heilige Marina van Petten` en `Alles is Haalbaar`. Veel van de aanwezigen waren na het debat niet van mening veranderd. Ook passen ze hun stemgedrag tijdens de komende gemeenteraadsverkiezingen niet aan.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 3 februari 2006
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 23
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):