Con Zelo raakt verder achterop

DE NOORD – Con Zelo verloor zondag de burentwist met Hugo Boys uit De Noord met 3-1. De ploeg uit Waarland eindigde het duel met negen man, vanwege rode kaarten voor Tim Ligthart en Jan Doodeman (twee keer geel).

“Het was niet best”, vertelt Piet Houtenbos vanuit De Noord. Bij rust was het 1-1, na een 1-0 voorsprong voor de thuisploeg. De schutter uit Waarland is niet bekend. “Het was een kluwen van spelers.”

Na de pauze kreeg Hugo Boys een penalty na een met rood bestrafte overtreding van Tim Ligthart. De pingel betekende 2-1. In de slotfase werd het nog 3-1, door een geweldige afstandspegel.

Con Zelo verliest door de nederlaag de aansluiting met de onderste helft van de middenmoot.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):