Coalitie blij met uitvoering coalitieakkoord

SCHAGEN – Het college, gevormd door CDA, PvdA, JessLokaal en Seniorenpartij Schagen, zegt dat ze goed op weg is om de meeste ambities uit het coalitieakkoord te realiseren.

Het college heeft een tussenbalans opgemaakt van de uitvoering van het coalitieakkoord. In maart 2026 zijn er verkiezingen en dan zit het erop.

Vele zaken zijn groengekleurd wat dus betekent dat het doel is bereikt. Dit vloeit voort uit wettelijke verplichtingen zoals onderwijshuisvesting, jeugdzorg, klimaat, schoolvervoer en participatie.

Er zijn ook onderwerpen die niet zijn opgepakt zoals de financiële toets binnen de wet maatschappelijke ondersteuning, het omzetten van alle vakantieparken in permanente woongebieden, een vaste oeververbinding bij Burgervlotbrug en de Kansenfabriek voor startups.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):