Claim deels gehonoreerd
Een claim van de Sint Vincentiusschool voor het vergoeden van een gestolen laptop wordt door de gemeente Harenkarspel gedeeltelijk gehonoreerd.
Op 15 oktober, tijdens een evenement waarbij ouders aanwezig waren, werd een laptop uit de school gestolen. De laptop stond in een afgesloten ruimte. Er waren geen sporen van braak. De school is via de gemeente verzekerd, maar er geldt een eigen risico van € 1.000,- per geval.
De gemeente zal daarom zelf de kosten voor de laptop moeten vergoeden.
Omdat sporen van braak niet werden gevonden, gaat de gemeent er vanuit dat de deur met een sleutel moet zijn geopend. Daarom wordt de claim afgewezen. Wel wil de gemeente de school een incidentele tegemoetkoming van € 400,- geven. Die vergoeding wordt alleen gegeven als verdere schadegevallen dit jaar uitblijven.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal