Champions League in Schagen

SCHAGEN – Op het terrein van voetbalvereniging Schagen was zondag de aftrap van de eerste wedstrijden van de SKRS Champions League.

Vijf- en zesjarigen kinderen voetbalden in deze competitie voor de jongste voetballers van SRC en vv Schagen. Stichting Kinderopvang Regio Schagen is hoofdsponsor van de nieuwe competitie.

In teams met namen als FC Barcelona, Ajax en Juventus streden de jongens en meisjes om de bal. Meedoen is belangrijker dan winnen en daarom kent de competitie haar eigen spelregels. Geen keepers, vier tegen vier, en geen scheidsrechters maar begeleiders. De kinderen zijn veel aan de bal en hebben veel kans om te scoren.

De ene week spelen de kinderen op de velden van vv Schagen, de week erna bij SRC. Elke week in Schagen, lekker dicht bij huis. Het plezier staat voorop.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 27 september 2016
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 12
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):