CDA Noordkop en West-Friesland naar Brussel

BRUSSEL – Een divers gezelschap CDA’ers uit de Noordkop en West-Friesland bezocht afgelopen week het Europees Parlement in Brussel, het hart van de democratie in de Europese Unie, dat meer dan 500 miljoen mensen vertegenwoordigt.

De deelnemers brachten een bezoek aan het Parlementarium. Dit bezoekerscentrum van het Europees Parlement biedt een blik op de geschiedenis en de uitdagingen van het Europees Parlement, met onder meer een interactieve fotowand, een stemmentunnel en een 3D lichtkaart.

Na veel interessante gesprekken bezocht het gezelschap de grote vergaderzaal, die plaats biedt aan de nu nog 751 parlementariërs uit 28 lidstaten. Wanneer de Brexit definitief is, zullen er 700 volksvertegenwoordigers aan deze tafels zitten in deze gigantische ruimte, waar overigens ook meer dan 500 tolken werkzaam zijn. “Op naar de EU verkiezingen 23 mei 2019 met als lijsttrekker Esther de Lange, de huidige delegatieleider CDA Europees Parlement en vicevoorzitter van de EPP group”, stelt organisator Co Wiskerke namens CDA Schagen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):