Cabaretier Ernest Beuving in Scagon De Luxe

Gepland Agenda

SCHAGEN – Cabaratier Ernest Beuving treedt op zaterdag 1 april op in Scagon De Luxe met zijn voorstelling ‘Prozac eens lekker door’.

Ernest Beuving belandde ooit in in de psychiatrie en leerde daar vooral: ’Hoe gek is het om het niet te zijn?’ In zijn voorstelling ‘Prozac eens lekker door’ presenteert Beuving een compilatie van zijn drie huidige theatervoorstellingen. 

De acts van Beuving gaan alle kanten op; van een Toon Hermans over Spuiten en Slikken en iPhones, een borderlinedansende Keltische zanger tot een Mick Jagger met ADHD. 

De aanvang van de voorstelling is zaterdag 1 april om 20.15 uur in het Scagon De Luxe.

Kaarten zijn verkrijgbaar voor € 15, -, voor 65 plussers is het € 12,- en mensen die in het bezit zijn van een CJP betalen € 10, – voor een kaartje. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.scagondeluxe.nl .

(Foto: Tim van Emmen)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kees Bakker was in 2023 en 2024 fulltime verslaggever/redacteur bij Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):