Bouwplan wordt groter
Het nieuwe woonzorgcomplex bij De Bron in Schagen wordt groter dan volgens het bestemmingsplan mag.
Op het terrein mag volgens het geldende bestemmingsplan 875 m2 worden gebouwd. Het huidige bouwplan gaat uit van 1.227 m2. Bewoners van Weideveld, de aanleunwoningen bij De Bron, hadden bezwaren tegen het plan omdat het gebouw vlak voor hun woningen komt te staan. Die bezwaren zijn inmiddels ingetrokken.
De gemeente laat nog onderzoeken of bewoners van de Koogerlaan, die op het bouwplan uitkijken, aanspraak kunnen maken op planschade als het huidige plan wordt uitgevoerd. Hiervoor wordt een risicoanalyse gemaakt.
Het bouwplan bestaat uit 12 woonunits voor licht tot zwaar gehandicapten en 8 appartementen voor derden. Verder komen er ruimten voor personeel, waaronder een kantoor en een slaapkamer.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal