Bloeiend Zijpe in de startblokken

Gepland ical Google outlook Agenda Nieuws

ZIJPE – Wandelen en fietsen tussen de bloeiende bollenvelden. Het kan dit en volgend weekend weer dankzij Bloeiend Zijpe.

Zondag 20 april is de Bloeiend Zijpe wandeldag. Vijftig landeigenaren stellen speciaal hun velden open voor deze exclusieve ervaring.

90% van de wandelroutes voeren over kleurrijke bloemenvelden met nauwelijks asfalt. Sommige tochten leiden zelfs door het sprookjesachtige bos “Het Wildrijk”.

Er zijn startpunten bij Camping de Nollen en Land van Fluwel. Er zijn routes van 7,5, 15, 20 of 30 kilometer. Meer informatie is te vinden op www.bloeiendzijpe.nl.

Zie ook: Van bol tot beleving bij Bloeiend Zijpe

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):