Blauwe zone wordt iets groter

SCHAGEN – De blauwe zone in de gemeente Schagen wordt iets groter.

Een aantal partijen kwam dinsdagavond met amendementen om de Loet binnen de blauwe zone te laten vallen. De amendementen haalden het niet. Wel zegde Wethouder Van der Veek toe om met bewoners van de Loet te gaan praten.

De VVD kwam met twee amendementen om de blauwe zone ook uit te breiden naar de parkeerterreinen achter de Gedempte Gracht en op het Kerkepad. Dat voorstel kon niet op steun van de raad rekenen.  

De vraag is of er in Schagen wel een parkeerprobleem is. Volgens Merieke Bredewold van Wens4u is dat probleem er niet. Slechts een paar uur op zaterdag zijn er weinig parkeerplaatsen te vinden.

Er komt een kleine wijziging in de blauwe zones. Een deel van het parkeerterrein naast het gemeentehuis valt straks ook binnen de blauwe zone.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):