Beste boulers van afgelopen jaar
SCHAGEN – Tijdens de nieuwjaarsreceptie bij jeu de boulesvereniging PON aan de Wilgenlaan in Schagen werden zondag de winnaars van de diverse competities over 2017 bekend gemaakt. Senior Jan Huiberts (80) werd clubkampioen. Â
Huiberts presteerde het om 48 van de 65 partijen te winnen. Hij werd op de voet gevolgd door Jaap Moens die uit 61 partijen 44 keer wist te winnen.  Bij de Eurotoernooien pakte voorzitter Jaap Oostindiër de eerste plaats.
Bij de tweetallen, ofwel ‘doublettes’, ging de eerste prijs in de competitie van 2017 naar het koppel Ruud Schuur-Jaap Moens. Gabriël Pasma werd met Ferry Klaver, evenals vorig jaar, tweede.
De één tegen één-competitie werd gewonnen door Alfons Halman. Hij won 13 van de 16 partijen. Tweede werd Gerrit Hendriksen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal