Beperkt inhaalprogramma regio voetballers/sters

REGIO – Slechts een beperkt aantal teams komt komend weekend in actie. Er is sprake van een inhaalprogramma.

In 3A zondag speelt VIOS thuis tegen de nummer drie van de ranglijst, VVW. VIOS móet winnen, wil het nog in aanmerking komen voor de nacompetitie.

VZV en Schagen staan in ’t Veld tegenover elkaar. Voor Schagen staat weinig meer dan de eer op het spel. VZV kan de punten goed gebruiken in de strijd om lijfsbehoud
Succes-De Koog is de andere wedstrijd in 4A.

In de vijfde klasse speelt Vesdo uit tegen laagvlieger Oosterend. Vesdo gaat als favoriet van start op Texel. In Sint Maarten spelen Sint Boys en Kaagvogels tegen elkaar. Sint Boys mikt op de nacompetitie. Voor Kaagvogels staat niets meer op het spel.

VROUWEN

Tweedeklasser Winkel speelt tegen het reeds gedegradeerde KGB. Winkel kan een zege prima gebruiken om niet meer in de problemen te komen.

In 3A ontvangen Schagen het Hoornse Always Forward. Coach Arjan Bakker zal de punten in Nes Noord willen houden.

In 5A de topper tussen Grashoppers en VIOS.

De wedstrijden en de overige sporten komen zondagavond aan bod in Schagen FM Sportavond, aflevering 29 in seizoen 25. Het programma wordt tussen 20.- en 22.00 uur live uitgezonden.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 14 april 2016
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 16
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):