Benefietconcert voor Rianne

LUTJEWINKEL – In de Huyskamer aan de Weereweg 6 in Lutjewinkel wordt zaterdag 23 februari van 16.00 tot 23.00 uur een benefietconcert gegeven voor ‘Rianne tegen MS’.

In 2011 kreeg Rianne Boumans de diagnose Relapsing Remitting Multiple Sclerose naar aanleiding van wat vreemde neurologische klachten en sindsdien is haar situatie alleen maar verslechterd.

Om niet in een verpleeghuis terecht te komen wil zij graag een stamceltransplantatie in Rusland proberen. Voor dit alles is ongeveer € 60.000,- nodig en daarom is Rianne een crowdfunding gestart.

Aan het concert werken Wetpaint, The Blouzz, GAAV, Mixed Up, Erik van Kruizelbergen, Mixed Mingle, DJ Dead, Moondfaze en John Brouwer gratis mee. De entree voor het benefietconcert is gratis, maar vrije donaties en giften via de website www.riannetegenms.nl zijn van harte welkom.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):