Benefietconcert Old School’s Out

WARMENHUIZEN – De schoolband ‘Old School’s Out!’ van basisschool De Torenven in Warmenhuizen houdt vrijdag 23 december een benefietconcert voor oud-leerling van de school, Thom Strik.

Thom is nu 21 jaar en strijdt al anderhalf jaar tegen leukemie. In Nederland is hij opgegeven maar in Houston, Texas, is er nog een sprankje hoop.

Helaas vergoedt de verzekering deze behandeling niet. Omdat er geen tijd is om te wachten zijn Thom en zijn moeder afgelopen weekend al naar Amerika gevlogen.

Na het optreden van Old School’s Out is de avond nog niet afgelopen. Vanaf 24.00 tot 03.00 uur komen er drie dj’s draaien.

Iedereen is welkom op de avond, ook mensen van buiten de Torenven. De gehele opbrengst komt ten goede aan Thom. Het concert wordt gehouden in café De Ooievaar in Warmenhuizen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):