Beheerder gezocht ‘Onder de Acacia’s

SCHAGEN – De samenwerkende ouderenbonden, SBOS, zoeken een beheerder voor hun activiteitencentrum ‘Onder de Acacia’s.

De huidige beheerder, Leen van den Donker, stopt ermee. In het gebouw worden allerlei activiteiten georganiseerd waaronder de maandelijkse filmmiddag, de klassieke middag, klaverjassen en voorlichtingsbijeenkomsten voor ouderen.

De beheerder zorgt onder meer voor het verhuren van de zalen, het bijhouden van de activiteitenagenda, kleinschalig onderhoud en het letten op orde en netheid in het gebouw. Er staat een fraaie vergoeding tegenover. 

Belangstellenden kunnen reageren door te bellen met Arthur Brand telefoonnummer 06 15 64 62 59.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):