Auto brandt uit in Klimopstraat Den Helder

DEN HELDER – Opnieuw is een auto in Den Helder in vlammen opgegaan, in een aanhoudende reeks van een flink aantal mogelijke brandstichtingen die de politie volop onderzoekt.

Ditmaal was het raak in de Klimopstraat in Den Helder op zondag 18 juni 2023 rond half een in de vroege ochtend, waarbij de auto volledig is uitgebrand.

De auto is door de brandweer geblust met behulp van schuim. Van het voertuig is weinig meer over. De politie heeft foto’s gemaakt, en adviseert auto’s goed in het zicht te parkeren en roept getuigen of mensen met informatie op om zich te melden.

De forensische opsporingsdienst zal uitgebreid onderzoek verrichten. Brandstichting wordt niet uitgesloten. Vorige week sprak een woordvoerder van de politie van vermoedelijk losstaande incidenten.

Lees ook: “Waarom wordt Den Helder (schijnbaar) geteisterd door autobranden?”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Richard de Graaf is als weekendredacteur actief voor Noordkop Centraal en Regio Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. Patrick Verdonk
    Patrick Verdonk zegt:

    Dat krijg je er van als je de POF niet betaalt pik haha groetjes jww uit Heerhugowaard 1705HardDrugs193 lol catch me if yu can mf
    PatrickVerdonk072

Reacties zijn gesloten.