Alkmaarse Big Band swingt in Petten
PETTEN – De Alkmaarse Big Band verzorgde afgelopen zondag een swingend optreden op het Plein 1945 in Petten.
De 19-koppige Big Band, onder leiding van dirigent Werner Janssen, was uitgenodigd door de ondernemersvereniging Petten. Het optreden werd door het aanwezige publiek zeer gewaardeerd. ruim 150 mensen waren op het plein aanwezig om de Big Band in actie te zien.Â
Het optreden was gratis te bezoeken en begon onder stralende omstandigheden. Er werd een breed repertoire gespeeld.
Na twee uur spelen was het optreden klaar en vielen ook direct de eerste regendruppels. De organisatie spreekt van een zeer succesvol optreden en kijkt naar de mogelijkheden voor een vervolg.
Vrijdag 24 juni organiseert de ondernemersvereniging een braderie met als thema ‘Pap op Stap’ en is er live muziek georganiseerd door Henk Bakker van de Muziektuin in Schagen.
In dat weekend staat Petten zondag 26 juni in het teken van ‘Stoom’. Petten op Stoom wordt dan georganiseerd van 10.00 tot 17.00 uur en is gratis toegankelijk.
(Foto’s: aangeleverd)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal