Afscheid van Schagen en SRC…
REGIO – In de vierde klasse A speelden Schagen en SRC zondag hun laatste wedstrijd als zelfstandige vereniging. Volgend seizoen is het Schagen United dat aan de competitie gaat deelnemen.
SRC sloot af met een 2-2 gelijkspel bij Dirkshorn. Dirkshorn nam nog wel de leiding in de eerste helft, maar Maik Heijblom en Robert-Jan Klein deden de wedstrijd kantelen, 1-2. Dirkshorn profiteerde van de missers door SRC-voorwaartsen, die slechts de paal troffen. Daardoor kwam het thuisteam alsnog op gelijke hoogte, 2-2.
Ā
SRC werd dinsdag op de training verrast door een afvaardiging van DWOW, die twee kratten bier kwam brengen. Aanleiding: SRC won twee weken geleden bij Con Zelo, waardoor de ploeg uit Wieringerwerf de titel kon grijpen.
Ā
Schagen beĆ«indigde de ‘zelfstandige status’ met een 1-3 overwinning bij Wieringerwaard. Bjƶrn Stathi scoorde alle goals voor de geel-zwarten.Ā
Einde dus van twee verenigingen, ieder met een eigen historie en met eigen iconen en verhalen…
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal