Afrondende werkzaamheden Dorpsstraat – Veilingweg Tuitjenhorn
Maandag 2 juli starten de werkzaamheden van de tweede fase aan de Dorpsstraat en Veilingweg in Tuitjenhorn. In deze fase vervangt de aannemer (KWS) de bestaande bestrating door asfalt. Daarnaast brengen ze op de kruising Dorpsstraat-Veilingweg een plateau aan, uitgevoerd in rood asfalt. Wethouder Hans Heddes: “Eerder is hier ook al hard gewerkt. Nu gaat het om de laatste loodjes. Nog even en dan is het weer helemaal knap.”
De werkzaamheden lopen van 2 juli tot en met uiterlijk 27 juli. Tijdens de werkzaamheden is er geen autoverkeer mogelijk. De omleidingsroutes staan aangegeven door middel van tijdelijke verkeersborden. De ondernemers in ’t Rijpje blijven via deze routes bereikbaar.
Eerdere werkzaamheden
Tijdens de eerste fase werd er gewerkt aan het riool en de noodbestrating. Het riool dat achter de huizen liep aan de Dorpsstraat was zo verslechterd dat dit moest worden aangepakt. Deze is toen deels vervangen en deels relined. Het riool krijgt dan een nieuwe binnenkant en kan weer tientallen jaren mee.
Vragen of meer informatie?
Belangstellenden kunnen de voortgang van de uitvoering volgen via de website van de gemeente: [url|http://www.schagen.nl/dorpsstraat|www.schagen.nl/dorpsstraat|ext].
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal