Geld voor speeltoestellen
De gemeente Niedorp wil € 75.000,- uittrekken om voor verschillende plaatsen in de gemeente nieuwe speeltoestellen te kopen. Dat staat in het Speelruimteplan, dat volgende week donderdag door de gemeenteraad van Niedorp wordt besproken.
Voor speelvoorzieningen heeft Niedorp € 10.000,- in de begroting staan. Volgens het college staan op voldoende plaatsen speeltoestellen. Wel zou het aanbod speeltoestellen meer gevarieerd moeten zijn, ook voor de oudere jeugd.
In het speelruimteplan worden 3 mogelijke scenario’s besproken. Het meest sobere scenario, waarbij het aantal speelplaatsen vermindert, kost € 30.000,-. Het tweede scenario, behoud van het huidige aanbod, kost € 45.000,-. Daarbij worden wel nieuwe toestellen met meer spelwaarde geplaatst.
Het college kiest echter voor het meest uitgebreide scenario, waarbij ook extra speeltoestellen en straatmeubilair worden gekocht. Dit scenario kost € 75.000,-.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal