5 bouwkavels te koop in Kolhorn
KOLHORN – Aan de Strook in Kolhorn komen binnenkort vijf bouwkavels te koop voor het realiseren van vrijstaande woningen.
De locatie staat inmiddels ruim 15 jaar leeg en er zijn, voor zover bekend, een aantal eerdere plannen geweest. Een van de plannen was om samen met enkele andere bedrijfsgebouwen 10 vrijstaande woningen te realiseren. Daarnaast was destijds de wens van de provincie Noord-Holland om een recreatiegebied te realiseren op de locatie.
Beide ontwikkelingen gingen niet door en daarom heeft GTP vastgoedontwikkeling bv uit Heiloo de locatie in 2017 aangekocht met een plan voor 5 vrijstaande woningen.
Het bestemmingsplan voor de ontwikkeling is 7 juli vastgesteld door de gemeente Hollands Kroon. Deze ontwikkeling betreft de realisatie van vijf bouwkavels op riante percelen.Â
Het plan biedt de ruimte om een huis te ontwerpen naar eigen smaak en inzicht. De toekomstige woningen dienen te voldoen aan de hedendaagse duurzaamheidseisen: gasloos en een EPC van 0,4.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal