184 woningen in de verkoop
Wooncompagnie heeft plannen om 184 huurwoningen in Zijpe te verkopen. Het gaat onder andere om 26 woningen in Burgerbrug, 45 woningen in Schagerbrug, 43 woningen in Sint Maartensvlotbrug en 64 woningen in ’t Zand. Wooncompagnie wil de woningen verkopen om met de opbrengsten nieuwe huurwoningen te kunnen bouwen.
De zittende huurders krijgen de woning aangeboden voor 10% onder de taxatiewaarde. Ook kunnen de woningen met Koopzeker worden gekocht.
Bij Koopzeker wordt een verrekenbare korting gegeven van 25% op de marktprijs.
De gemeente Zijpe gaat akkoord met het plan van Wooncompagnie. Wel wil Zijpe in het eerstvolgend overleg met Wooncompagnie aandacht besteden aan de verdeling van de voorraad huurwoningen over de verschillende dorpskernen, want als alle woningen in Burgerbrug en Sint Maartensvlotbrug worden verkocht blijven er in die kernen nagenoeg geen huurwoningen over.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal