10.000,- voor De Uijtkijk

De gemeente Zijpe stelt € 10.000,- extra beschikbaar voor dorpshuis De Uijtkijk in Sint Maartensbrug. Het geld is bedoeld voor de herinrichting van de gymzaal van het dorpshuis.

Het dorpshuis is flink gerenoveerd. Ook de gymzaal is onder handen genomen. De zaal kan ook worden gebruikt voor voorstellingen. Het dorpshuisbestuur wilde hiervoor onder andere een verzinkbaar toneel.

Om kosten te besparen is nu gekozen voor een elektrisch klimrek dat ook als podium kan worden gebruikt. Ook zijn de hijsbalken voor gymtoestellen zó gemaakt dat er een toneelverlichtingsinstallatie aan kan worden gehangen.

Door die aanpassingen wordt de gymnastiekinstallatie in het dorpshuis wel flink duurder. De extra investering wil de gemeente dekken uit de reserve gymnastiekmaterialen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):