1.600 handtekeningen

Een groep bewoners uit Petten heeft woensdagmorgen 1.600 handtekeningen tegen de overslagdijk overhandigd aan gedeputeerde Poelman van de provincie Noord-Holland.

De provincie wil de Hondsbossche Zeewering bij Petten overslagbestendig maken. De bewoners zien echter niets in dat plan. Ze vinden de oplossing te eenzijdig en slecht voor de ontwikkeling van het kustdorp.

Ook vinden de bewoners dat onvoldoende is gekeken naar een combinatie van oplossingen om de kustverdediging te versterken. Zo vinden ze het onterecht dat het plan Marina Petten buiten beschouwing is gelaten en willen ze niet dienen als proefkonijn voor een nog niet geteste methode.

De bewoners zijn ook bang dat de fundering van huizen wordt aangetast als zout water in het grondwater terechtkomt.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 13 juli 2006
Categorie: Archief
Aantal views: 14
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):